Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
м. Миколаїв вул. Севастопольська 171/1
Телефони: +380 98 416 82 52
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Сб-Нд: Вихідний

Правила та умови

ПРАВИЛА ТА УМОВИ
Інтернет-магазин – сайт, що має адресу в Інтернеті.
Товар – продукція, представлена ​​на продаж в інтернет-магазині.
Клієнт – фізична або юридична особа, що розмістила Замовлення.
Замовлення – оформлений належним чином запит Клієнта для придбання Товару.
Транспортна компанія – третя особа, яка надає послуги з доставки Товарів Клієнтам.

Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину "Кабельна Компанія"
Даний текст є Угодою між Інтернет магазином "Кабельна Компанія" по території України, що іменується надалі "Інтернет-магазин", та користувачем послуг Інтернет-магазину, що іменується надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину "Кабельна Компанія" , надалі "Інтернет-магазин" або "Сайт".

1. Основні положення
1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, що обумовлені цією Угодою, шляхом проставлення позначки у графі "З умовами Угоди згоден" при оформленні замовлення.
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар на території України.
1.5. Товар оплачується лише у гривнях: при доставці чи самовивезенні товару або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.
2. Інформація про товари
2.1. Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.
2.3 На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.
2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.
2.6. Товари, що реалізуються Інтернет-магазином, мають маркування із зазначенням відомостей про основні властивості товару, спосіб його застосування, місце знаходження продавця.
3. Порядок придбання в інтернет-магазині "Кабельна Компанія"
3.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин та офіційні сторінки у соціальних мережах.
3.2. Покупець інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем такими способами: зроблено по телефону, електронною поштою або оформлено самостійно на Сайті. Подробиці оформлення замовлення через Сайт описані в розділах Замовлення, Оплата, Доставка.
3.3. За відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.
4. Доставка та передача товару Покупцеві
4.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині здійснюється кур'єрськими службами по території України.
4.2 Відправлення замовленого товару по Україні здійснюється протягом 1-2 робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, Неділя та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.
4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи: бланк доставки, накладна.
4.4. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.
5. Оплата замовлення
5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем у розмірі 100% передоплати.
5.2. Оплату замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснено Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
5.3. Якщо не надходять кошти, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.
6. Порядок повернення товару належної якості
6.1. Повернення товару до Інтернет-магазину можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики, накладна (не стосується кабельно-провідникової продукції).
6.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця в офіс продавця по робочих днях з 9-00 до 18-00.
6.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.
7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет магазин, при виявленні прихованого шлюбу, гарантійне обслуговування
7.1. На товари, придбані в нашому Інтернет-магазині, встановлено гарантійний термін 14 календарних днів. Протягом зазначеного періоду часу, у разі виявлення в товарі прихованого шлюбу, Покупець має право на: безоплатне усунення недоліків, або пропорційне зменшення покупної ціни, або заміни на товар аналогічної моделі, або на будь-якій іншій з відповідним перерахунком покупної ціни, або повернення товару та отримання за нього грошей у встановленому Законом України "Про захист прав споживачів" порядку.
7.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця в офіс продавця по робочих днях з 9-00 до 18-00.
7.3. Претензії щодо товару розглядаються протягом від 3 до 30 днів.
8. Інше
8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.
8.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.